Arama

OP. DR. YASEMİN YILDIZ

yasemin yildiz

FACEBOOK

KİTAPLAR

ebeveyn mirasi

vajinismus mudurlu bedenler

VİDEOLAR

vajinismus tv programi showtv

vajinismus tv programi kanal a

vajinismus tv programi ender sarac

vajinismus

vajinismus tv programi gulben

vajinismus tv programi gulben 2

ZİYARETÇİLER

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün1015
mod_vvisit_counterDün463
mod_vvisit_counterBu Hafta1972
mod_vvisit_counterBu Ay22913
mod_vvisit_counterTüm2905905

Bugün: 21 Mar 2018

SİTEDE KİMLER VAR

Şu anda 135 ziyaretçi çevrimiçi

Vajinismus Tedavisi Bolu

Vajinismus Tedavisi Bolu

Vajinismus; cinsel ilişkide kasların bilinçaltı ve ani kasılmasıdır. Bu kasılma vajinayı daraltarak ilişkinin ağrılı olmasına ya da imkansız olmasına sebep olur. Bu istek dışı vajina kasılması, cinsel ilişki esnasında, tamponla, doktor muayenesi ve kendi parmağı ile bile olabilir. Evlenmeden önce jinekolojik muayeneye karşı aşırı bir korku duyan kadında ilk gece vajinismusla karşılaşma olasılığı yüksektir.

Vajinismus tedavisi bolu, Bolu vajinismus tedavisi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Yasemin YILDIZ ile tamamane bilimsel ve tıbbi yöntemler ile %100 çözüm sağlanmaktadır. Boluda vajinismus tedavisi olmak isteyen hastalarımız birkaç günün ayırarak (günü birlikte gelinebilir) Ankaradaki vajinismus tedavi merkezimizde tedavi olabilirler.

Vajinismus tedavisi hakkında internette yazılı olan yalan yanlış yöntemler ile süreci daha da zora sorabilir ve imkansız hale getirebilirsiniz. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz, bir hekim danışmanlığı aracılığı ile tedavi görmenizdir.

Geçmiş olsun


İlginizi Çekebilecek Konular